Streaming

Novinky

EP
4 min. čtení
28. 11. 2023

MČR 2023: Medaile z FC24 a našlapaný stánek

Letošní vyvrcholení sezóny v podobě brněnského MČR, které bylo součástí Festivalu Life, je za námi. Stejně jako minulý rok jsme na akci měli náš Enterprise stánek, jehož součástí byla nově i Gillette zóna. Tento společný prostor za víkend navštívily tisíce návštěvníků, kterým naše hostesky zvládly rozdat přes 1000 dárkových tašek s Gillette produkty!
FC24
4 min. čtení
22. 11. 2023

Seron před MČR: Věřím si hodně!

Už v neděli se odehraje MČR FC24 Brno powered by Hyundai, což bude první velký turnaj v novém fotbalovém simulátoru od EA Sports. Ze stovek přihlášených hráčů se přes online kvalifikace do Brna probojovali pouze nejlepší čtyři, mezi nimiž nechybí ani naše hvězda Dominik "Seron" Čermák.
EP
5 min. čtení
14. 11. 2023

Gillette novým partnerem ENTERPRISE

Dnešním dnem oficiálně vítáme nového partnera našeho týmu, společnost Gillette. Značka Gillette mužům každodenně pomáhá v tom, aby se cítili a vypadali co nejlépe – a to i v online světě!
CS2
2 min. čtení
06. 11. 2023

Skupinová fáze Tipsport MČR 2023

Vrchol sezóny je tady. Skupinová fáze Tipsport MČS CS 2023 bude hostit osmičku nejlepších týmů na tuzemské scéně, z nichž pouze nejlepší čtyřka postoupí do velkého finále v Brně.
2 min. čtení
16. 10. 2023

Vítězíme na LG VALORANT Challenge

V pražské Magenta Experience Center se uskutečnil komunitní sraz, jehož součástí byl i kompetitivní LAN turnaj ve Valorantu. Naši hráči v grandfinále dokázali porazit tým ECO Chalks a připisují si tak další vítězství na tuzemské offline akci!
CS:GO
2 min. čtení
02. 10. 2023

CS:GO tým bojoval na Mistrovství SR

Těsně před vydáním CS2 se v Nitře odehrála poslední tuzemská offline akce v dosluhujícím CS:GO a my jsme tam samozřejmě nesměli chybět!
4 min. čtení
23. 08. 2023

HANGOUT 2023 je úspěšně za námi

V sobotu se uskutečnila dlouho očekávaná akce pro fanoušky ENTERPRISE s názvem HANGOUT. Návštěvníci si kromě bohatého doprovodného programu od našich partnerů zasoutěžili ve fotbalovém turnaji, který nakonec vyhrál tým, jehož kapitánem je člen naší FIFA sekce a streamer TheJohny.
2 min. čtení
17. 08. 2023

Dropujeme BRUTALS TRIO merch

Čerstvý limitovaný drop prémiových triček ve znamení našeho BRUTALS TRIA je tady. V kooperaci s ItsTerez, Astatorem a SpajKKem jsme pro vás připravili fresh designy, se kterými se v davu určitě neztratíte!
3 min. čtení
24. 07. 2023

Zveme vás na HANGOUT 2023

HANGOUT je unikátní open-air akce pro fanoušky ENTERPRISE, která se uskuteční v sobotu 19.8. ve sportovním areálu Pražačka v Praze. Vstupné je zdarma, účastníci se budou moct osvěžit vychlazenými nápoji od Red Bullu a v odpoledních hodinách si ugrilujeme vepříka.
FIFA
2 min. čtení
20. 07. 2023

Byli jsme součástí Sparta Opening

TheJohny a Seron byli součástí akce Sparta Opening, kterou v epet ARÉNĚ započala nová fotbalová sezóna. V gaming zóně si proti nim mohli fanoušci zahrát FIFU, přijít je pozdravit nebo se s nimi vyfotit.

Sleduj nás na sociálních sítích

odebírej náš newsletter

Ať ti neunikne žádná novinka ze světa e-sportu.
© Vytvořilo FV STUDIO