Streaming

Novinky

EP
2 min. čtení
09. 04. 2024

Comic-Con Prague: Zlato z Valorant turnaje a Gillette stánek

O víkendu se v pražském O2 Universu již tradičně konal legendární Comic-Con a stopa ENTERPRISE byla pořádně vidět! Naše Valorant sekce obhájila prvenství z loňska a odváží si z esportového turnaje zlaté medaile. Společně s naším partnerem Gillette jsme ve videoherním sále zrealizovali stánek pro fanoušky i všechny ostatní návštěvníky festivalu, který nabídl bohatý, celovíkendový program.
EP
3 min. čtení
26. 03. 2024

Fajn Rádio novým partnerem ENTERPRISE

Dnešním dnem vítáme Fajn Rádio jako nového partnera ENTERPRISE. Našim dlouhodobým strategickým cílem je přibližovat se k mainstreamovému publiku a jsme rádi, že jsme našli společnou synergii právě s jedním z nejposlouchanějších rádií v rámci mladé a progresivně smýšlející cílové skupiny. Naše partnerství jsme oznámili rozhovory v ranní show přímo ve studiu Fajn Rádia, kam dorazil TheJohny jako hráč a streamer a Jakub Faul z managementu.
FC24
2 min. čtení
19. 03. 2024

Trofej za e:LIGU jsme převzali na stadionu

Předání trofeje, šeku a diplomů našim hráčům za vítězství v e:LIZE proběhlo přímo na hrací ploše jen pár minut před výkopem zápasu mezi AC Sparta Praha a FC Hradec Králové! Ceny předali zástupci Ligové fotbalové asociace. jakožto organizátora virtuální ligy.
CS2
2 min. čtení
18. 03. 2024

Tipsport showmatch proti Entropiq s ItsTerez

Další Tipsport showmatch klepe na dveře! Už zítra se můžete těšit na špičkový Counter-Strike gameplay v podání dvou mezinárodních sestav, které poměří síly v best-of-three formátu. Čeká nás souboj proti velmi zkušenému celku Entropiq. Celý zápas našim fanouškům nabídneme úplně poprvé jinde než na našem oficiálním kanálu, tentokrát se komentátorského mikrofonu chopí ItsTerez!
FC24
5 min. čtení
11. 03. 2024

Jsme mistři e:LIGY a letíme na eChampions League do Londýna

Hráči Sparta eSports - ENTERPRISE o víkendu zaznamenali zatím největší týmový úspěch, když se stali mistry oficiální celorepublikové soutěže ve virtuálním fotbale zvané e:LIGA., což jednoho z nich posílá do základních skupin eChampions League v Londýně!
CS2
2 min. čtení
08. 03. 2024

Zveme vás na Tipsport CS2 showmatch

Už dnes odpoledne se uskuteční Tipsport showmatch v Counter-Strike 2, který nabídne souboj našeho týmu talentů Enterprise Genesis proti sestavě Sampi NEXT. Zápas se odehraje v BO3 formátu, tedy na dvě vítězné mapy a nabídneme ho živě na našem Twitch kanálu od 16 hodin.
CS2
5 min. čtení
19. 02. 2024

Končíme před branami Majoru. Zápas proti NaVi sledovalo 189k lidí

Uzavřená kvalifikace v Bukurešti na historicky první Counter-Strike 2 Major je u konce. Našemu týmu se bohužel mezi absolutní světovou špičkou prorazit nepodařilo, přesto ale domů odjíždíme se vztyčenými hlavami, nesmírně cennými zkušenostmi a vědomím, že dokážeme hrát vyrovnanou partii s těmi úplně nejlepšími.
CS2
3 min. čtení
04. 02. 2024

Vstupujeme do nové éry Enterprise CS2

S nadšením představujeme nový Counter-Strike 2 tým, který má v globálním měřítku ty úplně nejvyšší ambice. Už nějaký čas jsme se poohlíželi po angažování sestavy na špičkové úrovni a jsme si pevně jistí, že jsme právě takovou sestavu našli. Aktuální mistři Polské esportové ligy se úspěšně probojovali na PGL RMR Europe - Major kvalifikační turnaj, který začíná už za deset dní v rumunské Bukurešti. V něm se utkáme s těmi největšími esportovými jmény, jako například FaZe, NaVi, G2 Esports nebo Fnatic, o postup na historicky první Counter-Strike 2 Major v Kodani.
EP
3 min. čtení
31. 12. 2023

Highlights: Tohle byl rok 2023

Vstupujeme do nového roku, a tak nastal čas se retrospektivně ohlédnout za největšími milníky toho předchozího. Děkujeme všem fanouškům za dlouhodobou přízeň a partnerům za skvělou podporu. Moc si toho vážíme a věříme, že rok 2024 bude ještě úspěšnější!
EP
4 min. čtení
28. 11. 2023

MČR 2023: Medaile z FC24 a našlapaný stánek

Letošní vyvrcholení sezóny v podobě brněnského MČR, které bylo součástí Festivalu Life, je za námi. Stejně jako minulý rok jsme na akci měli náš Enterprise stánek, jehož součástí byla nově i Gillette zóna. Tento společný prostor za víkend navštívily tisíce návštěvníků, kterým naše hostesky zvládly rozdat přes 1000 dárkových tašek s Gillette produkty!

Sleduj nás na sociálních sítích

odebírej náš newsletter

Ať ti neunikne žádná novinka ze světa e-sportu.
© Vytvořilo FV STUDIO