Novinky

CS:GO
09.10.2022

Jsme mistři Sazka eLeague

Vyhráváme Sazka eLeague v CS:GO! Kromě nádherné trofeje a památečních prstenů si z největší české ligy naši hráči odnáší i finanční prémii v hodnotě závratných 500.000 Kč.

Valorant
09.02.2021

ENTERPRISE sa lúči s VALORANT sekciou

ENTERPRISE k dnešnému dňu ukončuje spoluprácu so svojou úspešnou VALORANT sekciou, ktorá v EP pôsobila od septembra 2020.

CS:GO
13.08.2021

ENTERPRISE POSTUPUJE DO ESEA PREMIER

Po úspešnej sezóne a vyrovnaných výkonoch v Advanced playoff sa tím tesne pred začiatkom novej sezóny predstavil v doplnkovom zápase o priamy postup do Esea Premier.

CS:GO
12.12.2022

Vánoční sleva 20% na merch

Dopřejte sobě nebo svým blízkým pod stromeček oficiální Enterprise merch s exkluzivní slevou 20%, která se vztahuje na celý sortiment našeho eshopu!

CS:GO
26.12.2022

Benjyfishy posiluje Valorant tým pro VCL East: Surge!

Legendární hráč Fortnite Benjyfishy přesedlal na Valorant a rozhodl se zahrát si VCL East: Surge právě s námi! Tým už spolu nějakou dobu trénuje a věříme, že to bude parádní show. Good luck!

CS:GO
18.10.2020

Stříbro! Hráči CS:GO vicemistry Sazka eLEAGUE

Úžasný příběh našeho Counter-Strike: Global Offensive týmu v Sazka eLEAGUE skončil druhým místem. Po výhře nad Sampi a eSubou naše borce zastavili až mistři ze Sinners.

CS:GO
01.01.2021

ENTERPRISE predstavuje novú Counter Strike: Global Offensive zostavu

ENTERPRISE predstavuje novú zostavu v zložení: forsyy, The eLiVe, Levi, lucasp a manguss, s ktorou vykročí do roku 2021 s ambíciou potvrdiť pozíciu medzi top teamami...

Fortnite
11.04.2021

LEGENDA FORTNITE SCÉNY sa pridáva k ENTERPRISE

ENTERPRISE predstavuje najnovšiu posilu svojej Fortnite sekcie. K Minnymu, Hutymu, Tobymu a Fennixovi sa pridáva legenda domácej Fortnite scény Richard „Skailer“ Janeček...

Fortnite
13.04.2021

​ENTERPRISE otvára FORTNITE ACADEMY

Obrovský záujem Fortnite komunity doviedol ENTERPRISE k rozhodnutiu otvoriť „academy“ sekciu pre mladých talentovaných hráčov. Po prijatí takmer 4,000 prihlášok sa samotný event...

Rocket League
30.06.2021

ENTERPRISE predstavuje novú Rocket League zostavu!

S príchodom nových turnajov a líg v hre Rocket League predstavuje ENTERPRISE novú zostavu zloženú z bývalých hráčov...

CS:GO
23.09.2021

ENTERPRISE OVLÁDLI GRANDFINÁLE 1. Tipsport COOL Ligy

​Po úspešne zvládnutej desiatej sezóne 1. Tipsport COOL Ligy, ktorú zostava ENTERPRISE zakončila na prvom mieste s bilanciou 6 výhier a 1 prehra boli očakávania pred play-off vysoké.

CS:GO
16.08.2022

Do CS:GO sekce přicházejí zvučné posily

Dnes v Enterprise představujeme dvě nové posily do naší CS:GO sestavy! Vítáme zpět Tomáše "system" Zemka, který v hlavní sestavě nahradí Stinxe. Role trenéra se ujme Rasmus "SandeN" Sanden, který si v minulosti prošel několika dánskými týmy a zanechal stopu i v SK-Gaming. Přejeme klukům hodně štěstí v nadcházející sezóně a ať to střílí!

CS:GO
24.12.2022

Vánoční natáčení na Spartě

Když jsme viděli dokonale zasněžený trávník v epet ARÉNĚ, nedalo nám to a museli jsme tam s tvářemi naší značky postavit sněhuláka a stromeček!

Valorant
28.03.2022

EP VALORANT je späť!

S radosťou oznamujeme, že ENTERPRISE prijíma novú Valorant sekciu! Po dlhom výbere sme sa rozhodli prijať medzi seba päticu...

CS:GO
09.10.2022

Jsme mistři Sazka eLeague

Vyhráváme Sazka eLeague v CS:GO! Kromě nádherné trofeje a památečních prstenů si z největší české ligy naši hráči odnáší i finanční prémii v hodnotě závratných 500.000 Kč.

CS:GO
23.11.2022

Livestream ze stadionu Sparty

Společně s naším partnerem AC Sparta Praha jsme zrealizovali historicky první gaming livestream přímo z nejznámější místnosti epet ARENY.

CS:GO
03.10.2022

Spojujeme síly se Sparta eSports a vítáme 4 FIFA hráče

Dnešním dnem dochází ke spojení legendárního klubu Sparta eSports s naší organizací ENTERPRISE a vzniká tak nová značka Sparta eSports - ENTERPRISE. V týmu tak vítáme čtyři nové hráče, kteří patří výkonnostně mezi absolutní špičku a zároveň jsou také tvářemi FIFA scény v České republice.

CS:GO
12.01.2022

ENTERPRISE sa lúči s forsyym, na jeho miesto prichádza NIO

Najúspešnejšia zostava tímu ENTERPRISE prechádza zmenou. V rámci zimného prestupového obdobia sa organizácia dohodla s tímom Sinners na prestupe mladého snipera, ktorý od januára 2022 už nebude naďalej hájiť farby ENTERPRISE. Na jeho miesto prichádza Dominik "NIO" Maxian.

CS:GO
13.09.2022

Tři naše týmy zabojují v kvalifikaci na Red Bull Flick

Už tento čtvrtek startují kvalifikace na unikátní turnaj dvojic Red Bull Flick a my do nich vkročíme rovnou se třemi soutěžními týmy! Kdo urve postup?

CS:GO
11.11.2022

Ohlédnutí za MČR 2022

Letošní velkolepé MČR v Brně je za námi. Naši hráči v hlavním CS:GO turnaji před vyprodanou halou skončili smolně na čtvrtém místě, jednu příčku od medailí. Na akci se však odehrál i doprovodný FIFA turnaj, ze kterého Seron veze zlato! Zároveň jsme pro fanoušky připravili celovíkendový program na Enterprise stánku, kam dorazilo opravdu hodně z vás. Děkujeme všem za podporu!